Розпорядження про призначення сесії

МАЛОСУПОЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЄДРПОУ 04362837 с. Мала Супоївка, вул. Роговця 4А, тел./факс 5-43-42, e-mail: m.supoivka@gmail.com

12 березня 2018 року                             №06

Про призначення двадцять сьомої  сесії Малосупоївської сільської ради

На підставі статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“:

1. Скликати чергову двадцять сьому  сесію сільської ради сьомого скликання 21 березня 2018 року о 14.00  годині в приміщенні виконавчого комітету сільської ради.

2.  На порядок денний винести наступні питання:

1. Про затвердження програми оплачуваних громадських робіт для платників аліментів, які не виконують свої законні обов1язки по сплаті аліментів.

2. Про затвердження програми соціально-матеріальної допомоги на лікування жителям села, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям.

3. Про асигнування коштів сільського бюджету.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Ляшенка Миколи Івановича.

5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Бідного Олега Володимировича.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Гайдай Єфросинії Трохимівни.

7. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Саух Вадима Анатолійовича.

8. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність Феник Ані Сергіївни

3. Секретареві сільської ради в межах повноважень взяти участь у розгляді вказаних питань та підготовці проектів рішень.

Сільський голова                                             І. В. Феник